Šiuo metu daugelis yra tiesiog lyg užsikirtę gražiai nulakuoti nagus, tačiau jie pamiršta, kad dirba su labai svarbiu organu - oda, atliekant manikiūrą. Buvau seminare ir ten išgirdau labai gerą palyginimą, kurie iš salėje esančių žmonių eina pas kosmetologą, kuris oda tvarko sausai? O gal dar ir pasiūlo sausai ją pašveisti? Tai kuom gi rankos kitokios?
Šiame poste pasidalinsiu žiniomis apie keratolitiką, kodėl reikia jį naudoti ir darbą su juo.
Vanduo - tai pagrindinis ir svarbiausias elementas odai. Tuomet kodėl meistrai taip bijo naudoti vandenį manikiūro metu? Nes nuo seno yra likęs požiūris, kad nagai nelaikys. Šis požiūris yra klaidingas jeigu viskas atliekama teisingai.
Dabar apžvelkime kas yra removeris ir kas yra keratolitikas.
Skirtumas yra!
Removeris - tai yra priemonė, kuri šalina.
Keratolitikas - tai priemonė, kuri šalina keratozę, išardo tarpląstelinius ryšius, jų sudėtyje yra fermentų, kurie veikia kaip gydomosios kosmetologinės priemonės. Turi gydomąją ir ištęstinio veikimo funkciją.
Šarminio removerio pH prasideda nuo 10 iki 13, dirbti su juo reikia itin greitai, labai greitai. Kuomet aplikuojame removerį, jis užsideda ne tik ant odos, bet ir ant nago. Ant nago yra pati lipniausia oda. Šarminis keratolitikas meistras patinka dėl to, nes jis dirba itin greitai, bet privalu žinoti, kad jis veikia ir nago paviršių. Todėl apdorojus nagus freza, pašalinus nuo jų kutikulę ir mechaniškai apdorojus nagą, uždedame removerio, kuris naguose ardo jo lipidus, o lipidai naguose ląsteles laiko vienoje krūvoje, todėl atsiluoksniavimai įvyksta dėl išardytos nago struktūros.
Keratolitiko sudėtyje yra šlapalo, jis išplėčia tarpląstelines jungtis, pašaliname ką mums reikia ir tarpląstelinės jungtys grįžta atgal. Šlapalas yra hipoalerginis, tai yra natūraliai odos paviršiuje esanti medžiaga. Keratolitikams šlapalas leidžia prasiskverbti vandeniui, tai priemonė, kuri skatina tarpląstelinių jungčių atsinaujinimą. Šią priemonę taip pat galime naudoti ant žaizdų. Šių produktų sudėtis yra praturtinta AHA rūgštimis ir kitais teigiamais ingridientais. Taip pat dar trumpai ir apie fermentus esančius keratolitikuose, alatoinas, papainas ir bromelainas, tai yra augalinės kilmės junginiai, kurių molekulinė masė labai primena odą, todėl jie kaip puzlė užpildo odoje esančius jų trūkumus ir ją papildo.
Pastebėjau, kad dirbant su keratolitiku, kuris savyje turi šlapalo ir fermentų, pasiekiu geriausių manikiūro rezultatų. Rezultatas - gražus ir tolygus kirpimas, odos pamaitinimas, gražus rezultatas išliekantis iki sekančio vizito ir svarbiausia be jokių odos pažeidimų!
Tai kaip gi naudoti keratolitiką (dirbu būtent su JZ Nails Group keratolitiku UREA AND ENZYMES)
- Švelniai pašaliname kutikulę nuo nago plokštelės
- Lašiname lašą keratolitiko
- Servetėle ir apelsinmedžio pagaliuku švelniai išvalome kišenėlę
- Sudrėkiname servetėlę vandeniu ir dar kartą pavalome
- Atliekame kirpimą